• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Stuple Industries Секој ден кога поминуваме заедно со романса инспиративно сликање злато плови, врамен уметнички печатен wallид уметност

Stuple Industries Секој ден кога поминуваме заедно со романса инспиративно сликање злато плови, врамен уметнички печатен wallид

 
DEN 527.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно испрекинато платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна тежина. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката на кутијата дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : романтична, loveубов, романса, секој ден што го поминуваме заедно е мојот омилен ден. Дизајн од Лил Руе.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ