• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чамци за време на топлото зајдисонце, кои се потпираат на водата VI, врамени сликарско платно, уметничко печатење

Чамци за време на топлото зајдисонце, кои се потпираат на водата VI, врамени сликарско платно, уметничко печатење

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие исклучителни чамци кои се потпираат на водата за време на топлото зајдисонце VI, врамената wallидна уметност се печати со употреба на највисок квалитет на мастило отпорно на бледнее на платно. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се галерии што ги завиткаа дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталиран во рамка од дрво. Ние обезбедуваме испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот. Планинско платно за квалитет на памук. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за виси.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ