• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Индустрии за студенти, таа пролеа цветни розови розови калиграфија знак графичка уметност авион црно лебдечко платно печатено wallид уметност, дизајн од Ангела Нике

Индустрии за студенти, таа пролеа цветни розови розови калиграфија знак графичка уметност авион црно лебдечко платно печатено

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид декор. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена рамка со дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Раката се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше безбедно во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : цвет; цвет; растение; графики; таа пролеа. Дизајн од Ангела Никес.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ