• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Студените индустрии слоевити папрати ботанички корени Современ апстрактна дизајн графичка уметност металик злато лебдечки врамени платно печатење wallидна уметно

Студените индустрии слоевити папрати ботанички корени Современ апстрактна дизајн графичка уметност металик злато лебдечки врамени

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Раката се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше безбедно во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : растение; папрат; ботанички, апстрактен. Дизајн од Пидикс.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ