• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
DesignArt 'Апстрактни композиции на обоени геометриски i' модерна врамена платно wallидна уметност печатење

DesignArt 'Апстрактни композиции на обоени геометриски i' модерна врамена платно wallидна уметност печатење

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

"Оваа исклучителна обоена геометриска апстрактна композиции Јас врамени платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја од нашите ликовни печати за платно на платно е отпечатено со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои . Нашата ликовна уметност Giclee Canvas Prints се печати за отпечатоци од платно платно Печатено на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување . Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка за лебдечка дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за висење е вклучен така што е така е подготвен веднаш да се обеси на wallидот . Карактеристики : . Лесно е да се обеси "Ова печатење на платното е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ