• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Tuphell Industries Bird Perched портокалово овошје гранка остава сликање сјајно сиво лебдечко врамено платно печатено wallид уметност, дизајн од Робин Марија

Tuphell Industries Bird Perched портокалово овошје гранка остава сликање сјајно сиво лебдечко врамено платно печатено wallид

 
DEN 2601.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид декор. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена рамка со дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Раката се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа безбедно поставена во модерна рамка за кутии . уметнички дела се однесуваат на : птица; животно; растение; овошје; храна; производство; persimmon; лист. дизајн од Робин Марија.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ