• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Апстрактна океанска сцена Осамено едриличарско сликарство Металичко злато лебдечко врамено платно печатење wallидна уметност, дизајн од Кејти Сва

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Апстрактна океанска сцена Осамено едриличарско сликарство Металичко злато лебдечко врамено платно печатење

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 21 x 1,7 x 17 рамка, 20 x 1,5 x 16 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : Сликарство, модерна уметност, апстрактна, едриличар, вода, пејзаж, сценографија. Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен дополнување на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно испружено над трајната фондација на дрво и потоа се монтираше во модерна кутија Рамка . Дизајн од Кејти Сватленд.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ