• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
СТРИПОВИ ТВ-Супердевојка-Братучеди Ѕид Постер, 22.375 34

СТРИПОВИ ТВ-Супердевојка-Братучеди Ѕид Постер, 22.375 34

 
DEN 195.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие Трендови Меѓународни ДК СТРИПОВИ ТВ-Супердевојка-Братучеди Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни ДЦ СТРИПОВИ ТВ-Супердевојка-Братучеди Ѕид Постер : Врамени Трендови Постери имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ