• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Флексибилен полициски прегледи за погледи на Вилсон onesонс Флексибилен полиња, прстени, 0,63 капацитет, 11 8,5

Флексибилен полициски прегледи за погледи на Вилсон onesонс Флексибилен полиња, прстени, 0,63 капацитет, 11 8,5

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Врзива, прстен Вилсон onesонс флексибилен врзивно врзивно опкружување со поглавје. Еден јасен џеб за внатрешни работи има удобен слот за визит -картички. Држи 48 заштитници на листови. Тип на врзивно средство : прстен; Стил на врзивно средство : Поглед; Капацитет за големина на врзивно средство : 0,63 "; капацитет на листот за врзивно средство : 125. Овој флексибилен врски за гледање на политиот прстен на Вилсон onesонс, 3 прстени, 0,63 " капацитет, 11 "x 8,5 ", Белата е одлични врзива. Нелепливото покритие ги чува страниците уредни и спречува да ги пренесува документите на врзивно средство. Еден јасен џеб за внатрешни работи за лабаво складирање на документи. Полипропилен без ПВЦ е отпорен на солза.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ