• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Glidden Едно палто надворешно боење и буквар, француска сива постелнина зелена, галони, рамни

Glidden Едно палто надворешно боење и буквар, француска сива постелнина зелена, галони, рамни

 
DEN 671.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Надворешна боја на Glidden® Една од палто е боја за супер-премиум, која обезбедува во една покриеност на палтото* Подобрена завршница за заштита на УВ. Оваа 100% акрилна боја обезбедува облога отпорна на мувла, одлична скриена и адхезија и исклучителен отпор на бледнее, пукање на суво време 30-60 минути, повторно 2-4 часа. Достапно во избраната палета на нашите најпопуларни бои.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ