• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Крафорд и Бурк Симплитилна кора и стап мозаик плочка

Крафорд и Бурк Симплитилна кора и стап мозаик плочка

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој прекрасен производ е изработен од SPC (камен пластичен композит) за најдобро да личи на изгледот на високо-бетонски плочки. Лесно се инсталира со методот Peel-N-Stick за да додадете модерен и елегантен допир на вашиот под, wallид или која било површина по ваш избор. Секоја пакет од 12 опфаќа 5,3 квадратни метри. Simplitile, како Peel and Stick Wallpaper, го поедноставува процесот на украси за домови, овозможувајќи им на некој лесно да додаде уметнички допир на нивниот простор, без да ангажира некого за да го инсталира. Само извадете ја поддршката и ставете ја таму каде што сакате да оди - тоа е лесно како тоа. Користете рачна пила или кружна пила за да ја пресечете плочката. Без разлика дали се користи за wallид за изјава во нечиј прв стан, или како задниот дел од кујната на DIYERS, Simplitile им олеснува на секојдневните поединци да постигнат професионални резултати . Иако многу помалку тешко се инсталираат, поедноставните се уште се прават од истиот квалитет Материјал како и секој друг мозаик, само малку потенок за да му овозможи на секојдневниот корисник да го примени без употреба на професионални производи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ