• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сателит Toshiba 15.6 Лаптоп, Intel Core i7, 1TB HD, Windows Home, S55-C5248

Сателит Toshiba 15.6 Лаптоп, Intel Core i7, 1TB HD, Windows Home, S55-C5248

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Наменети за одлични секојдневни перформанси, производите од сателитски опсег се прифатливи, но служат на моќност, карактеристики и преносливост што дури и најпребирливите корисници на домашни услови ја бараат. Можете да купите сателитски производи преку широка мрежа на високи улични и онлајн трговци на мало. Сателит на Toshiba 15,6 "лаптоп, Intel Core i7, 1 TB HD, Windows 10 Home, S55-C5248 со 12 GB меморија, можете да се префрлите помеѓу различни апликации без проблем. Windows 10 Home може да биде најдобро одговара и за дома и за канцеларија и со карактеристики Подобрено крцкање од 2 x 2, ви помага да направите попродуктивни на работните компјутери. 1 TB Total HDD капацитет обезбедува добар простор за сместување на вашите целосни податоци.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ