• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Гаранималс Бебе и дете момчиња Хенли Бодисит, големини 0м-24м

Гаранималс Бебе и дете момчиња Хенли Бодисит, големини 0м-24м

 
DEN 63.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Вашето мало момче може да се снајде во студени денови со ова симпатично тело на Хенли од Гаранималс. Забавните отпечатоци додаваат дополнителен стил на неговата облека од денот, со затворање на копчето за лесно и исклучување. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : вратот на екипажот со плочата на Хенли. Ракави : Долги ракави. Затворање : Затворање на копчињата на дното. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. Печатени каросерии за момчиња за момчиња и момчиња од мали деца од Гаранималс.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ