• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Долготрајно wallид место бела кора и залепена плочка за грб за кујнски метрото плочки подебел дизајн

Долготрајно wallид место бела кора и залепена плочка за грб за кујнски метрото плочки подебел дизајн

 
DEN 431.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Потоа, користете производ за чистење за да го отстраните вишокот лепак оставен од кора и стапчиња за лепење 1,4 пати површина за покривање : 10 чаршафи задебелени само-лепевни плочки, по 12 "x 12", кој опфаќа 40% повеќе површини од 10 "x10" капаци на плочки . Овој вид на самолеплива wallидна плочка е исто така економски материјал за покривање на wallидот, ако се натопите од истиот дизајн, само излупете ги и променете нов стил. Површини како што се порозно дрво, врежани керамички плочки или текстурирана позадина не се соодветни за инсталирање. 2-3 пати Дебелина : Подебела од обична плочка од кора и стап, 1,5мм-2,5 мм секој, не е лесен за свиоци, а не налепници за плочки.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ