• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Црна кадифена дрво од дрво, заштеда на простор за заштеда на рамни дрвени закачалки со хромирана вртење кука и изрез за јакна од кошула или фустан од меѓународна за?

Црна кадифена дрво од дрво, заштеда на простор за заштеда на рамни дрвени закачалки со хромирана вртење кука и изрез за јакна

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие цврсти, добро конструирани закачалки од дрвени предмети имаат рамно тело за заштеда на простор и две внимателно изработени степени за опција за висечки ленти. Црниот кадифе и полиран хром нуди богат изглед на оваа основна закачалка. Со дизајн за заштеда на простор, овие висококвалитетни закачалки со ниски трошоци се произведени за да ви траат цел живот. Ситно тврдо дрво - рамно тело - Должина : 17 " - 7/16" - црна кадифена завршница - полиран хромиран хардвер - изрез за висечки ленти.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ