• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
RaceQuip 391002rqp Рака Воздржаност Темперамент Поединечни Ремени Во Широк Манжетни Црна

RaceQuip 391002rqp Рака Воздржаност Темперамент Поединечни Ремени Во Широк Манжетни Црна

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Задолжително за секој што вози автомобил со отворен кокпит, Racequip® Потпирачите за Раце се произведуваат со користење на премиум полипропиленска мрежа и висококвалитетен челичен хардвер. Стандардниот дизајн на потпирачот за рака на racequip®користи 2" мрежи за манжетните и 1" мрежи за врзувачите што се прикачени на манжетните. Манжетните се прилагодливи од 7 " до 15", а врските се прилагодуваат во должина до 15 " така тие работат за повеќето деца и возрасни. Челичниот прстен на крајот од врзувањето е дизајниран да се лизне преку крајната врска на ременот на рамото за да се ослободи со ремените.; Премиум Полипропиленска Мрежа. Високо квалитетен челичен хардвер. 2 "плетење за манжетните и 1" плетење за врзувачите. Манжетните се прилагодливи од 7" на 15". Врските се прилагодуваат во должина до 15". Може да се користи за млади и возрасни тркачи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ