• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Феилдо Акрилик Срце Монистра, Шарени Акрилик 24* Монистра Лабава Монистра Шарени Шарм Приврзоци ЗА САМ Занаети Обетка Накит Изработка Костим Украси, Н#Зелена

Феилдо Акрилик Срце Монистра, Шарени Акрилик 24* Монистра Лабава Монистра Шарени Шарм Приврзоци ЗА САМ Занаети Обетка Накит

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Тежина : Рачно мерење, ве молиме дозволете грешка. Облик : Срце . Боја : поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. ●Цврст и Сигурен ● овие извонредни привлечности на нараквици се изработени од акрилен материјал, со жив и симпатичен изглед, едноставен и рустикален дизајн, не е лесен за бледнеење, кршење или деформирање, идеален за да ви служи долго. Боја : Мути-Боја. Шармантен и разноврсен! Со пристоен изглед и светла боја, овие лесни акрилни монистра се одлични за декорација на накит. Материјал : Акрилик . Пакување : . врвот на секој шарм е дизајниран со мала и Срцева дупка, лесен за пробивање синџири или жици и додавање на местата што сакате да ги декорирате, живописните форми ќе ги задоволат љубителите НА САМОДОВЕРБАТА, носејќи многу радост. Применливи прилики : изработка На Накит, ѓердани од монистра, САМОСТОЈНА нараквица, обетки, приврзоци, декорација на фустан, додатоци за закачување мобилни телефони, приврзоци за приврзоци, Додатоци За Коса, исто така одлични ЗА приврзоци за свеќници/канделабри, завеси за монистра, сончање. €Декоративни и Практични овие привлечности се соодветни по големина и мала тежина, убаво е да бидете ваши додатоци за накит, погодни за убави украси или само да ги закачите на торбите, приврзоците за клучеви и многу повеќе, или да ги усогласите со вашата облека, што ќе ви донесе и декоративен избор и практична употреба. Големина : сите големини ,0,5~1мм грешка во податоците е дозволена. Шарени акрилни монистра за декорација со лесно насликани и обоени дизајни. Големина : 24*20мм. Стил : Растојание Мониста Стринг . Тип : Монистра . ●Симпатичен И Елегантен Дизајн●нашите шарени привлечности го прифаќаат Срцето како главни Форми, измешани во избрани бои и форми, класични и нежни, мониста имаат живописни бои, реални и импресивни, разубавувајќи ве да бидете истакнати во толпата.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ