• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Wonderwink Wonderwink Pro 6619-Men's V-вратот за чистење на вратот

Wonderwink Wonderwink Pro 6619-Men's V-вратот за чистење на вратот

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“. Со својата леснотија на грижа, можете да ги измиете, да носите и да одите, а со ткаенината од полиестер, рајон и спандекс може да очекувате цел ден удобност. Изградена за маж, оваа облека е исечена потенок на телото за помодерна прилагодена форма. Задна должина 1 инч подолго од предниот дел | Пријателски дизајн на везови | Лев џеб на градите со слот за пенкало и везена чуда | % Полиестер / 32% рајон / 3% спандекс должина на задниот дел 1 инч подолго од предниот дел. Пријателски дизајн за везови. Лев џеб на градите со слот за пенкало и везена чуда. 30 ¾ инч средна големина на должина на грбот. Јамка за комунални услуги на Bungee од десната страна предниот јарем во близина на деколте.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ