• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Печатена блуза за женски вратоврски со вратот

Печатена блуза за женски вратоврски со вратот

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Women'sенски вратоврски со вратот, долги ракави со долги ракави, испечатени блузилични неправилни пол -точки, додаваат разигран шарм на овој симпатичен врв со разгалена јака и слатка лак. Прекрасна маичка кошула со полите со класични точки е забавен и флерт избор што се спарува без напор со слаби фармерки на тексас. 100% полиестер. Печати стилски точки. Ruffled V врат со врски. Долги ракави со еластични манжетни. Должина на колкот. Полу чиста. Се препорачува основен слој. Blенска блуза. Машинско миење ладно со како боја. Моделот носи во големина xs (висина : 5'7 ", градите : 32 1/4 инчи, половината : 24 3/8 инчи, колк : 33 7/8 инчи, должина на рамото : 14 3/8 инчи, тежина : 99 1/4 bs). Графикон за големина на тело (во инчи) големина - гарнир на градите - Girth Girth - Ширина на рамото (САД 2) - 33 - -25 14 3/4s (САД 6) - 35 27 15 1/4m (САД 10 ) 37 29 15 3/4 L (нас 14) - 40 - -32 16 3/8xl (САД 18) - 43 35 17.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ