• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кикирики од предниот плетен врв

Кикирики од предниот плетен врв

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Време за пресврт! Овој плетен врвот инспириран од кикирики е само она што ви треба за да ја разнишате вашата колекција на мета. Ibrивописно печатење на бандата од кикирики од задниот дел ја прави оваа маица starвезда на шоуто. Заврши со вратоврска пред дури и дополнителна забава! Само спарете го назад со омилените фармерки или отсекувања за лесен, вечен обичен изглед. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 и носи големина S. Fit : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : вратоврска пред; Графички принт на пред и назад. © Кикирики. Сите права се задржани . Кикирики Треј-фронт плетен врв за жени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ