• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Време и време женски врв без ракави на ракави

Време и време женски врв без ракави на ракави

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Вашиот врвен врв се дуплира како што е симпатично со времето и на врвот на пилумот на Babydoll на Tru. Ширкањето на цвест му дава на овој врв меко, истегнување на чувството со стилски пилум полите што го зближуваат заедно. Исклучиво на. Материјал 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : деколте за лажичка. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : peplum полите со широко распространетост. Women'sенски пилум полите од време и Tru.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ