• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Време и време женски селанец на вратот на вратот

Време и време женски селанец на вратот на вратот

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Времето и TRU женскиот селски селешен врат е прекрасна блуза во висококвалитетна ткаенина. Ова ажурирано преземање на класичниот селски врв е совршен начин да се облекувате класичните фармерки и облека за чизми. Поставете го со кардиган и палто за модерен зимски изглед. Време и време женски шминка на вратот на вратот : блуза. Долги ракави. Смак врат. Tassel Tie Front. Еластична манжетна. Селанец. Достапно во разновидни бои. Достапно во X-XXL.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ