• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Lugz Drifter l Chukka Boot

Lugz Drifter l Chukka Boot

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Кажете му збогум на застарената работна книга и кажете му здраво на современиот женски чизми. Ако барате стил и удобност, Drifter LX е чевли за вас. Одговарајте на овие чизми со која било облека од канцеларијата до улицата. Флексастридна меморија за пена. Гумена надворешна плоча. Водоотпорен. Поставата за дишење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ