• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Crocs Unise Baya Clog Sandals

Crocs Unise Baya Clog Sandals

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

О Баја! Иконски удобност на Крокс во кој се прикажани Крослити е ваша со сандалите за затнување на Баја. Лесен, перничен и се одликува со вентилација на потписи на Крокс, овие затнувања се третман на нозете. Како одење на воздух, можете да носите крокоди насекаде и насекаде, од грешки наутро до базенот попладне. Исто така, ќе ги сакате и ножните нози што создаваат чувство како масажа. Прилагодете ги вашите Crocs со привлечност од ibиббиц (продадени одделно) за изглед што сте сите вие. Материјал : Горна и надворешна плоча : 100% термопластична ЕВА. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање на чевли : стилизирање на лизгање; Задната лента се превртува за безбедно вклопување. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики на удобност : обликуван крослит ™ материјал за максимално лесен амортизирање; Nubs на нозете создаваат чувство како масажа; флексибилен; вентилирани за максимална проток на воздух и дренажа на вода; пријателски за вода. Crocs Unisex Baya Cog Slandals.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ