• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бела Вита Портер пука

Бела Вита Портер пука

 
DEN 320.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Не греши, балетски станови и чизми се одлични главни делови, но за лицето кое бара да го ажурира своето одење, Портер е прекрасна алтернатива, бидејќи е дел од чевли и делови од дел. Портерот оди со сè; Па, можеби не е вечерен фустан, но знаете што мислиме .. тоа е разноврсно. Неговиот минималистички стил на женска облека го прави идеален за секојдневно носење. Достапно и во кожа и во тужење со суптилна пета за оџаци. 1,5 инчи блок наредена потпетица. Разноврсна снима. Суптилна пета за оџаци. Лизгање на затворање. Подготвена влошка. Бадем пети.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ