• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски моден Сплит Бикини Со Висок Струк Печатени Со Влошки За Градник И Без Челичен Градник костим за Капење костим за капење за жени 

Женски моден Сплит Бикини Со Висок Струк Печатени Со Влошки За Градник И Без Челичен Градник костим за Капење костим за капење

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Женска Мода Сплит Печатени Бикини Со Висок Струк Со Влошки За Градник И Без Челичен Костим За Капење ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. карактеристики : 1. Многу е погоден за одмор на плажа, основна фитнес за вода, забава во базен и други прилики.2. Дизајнот е супер шармантен, секси и модерен. Костимот за капење може да ги направи вашите облини посиметрични и поудобни. Тоа е и допадливо. Можете да ја покажете вашата слика 3. Покажете ја совршената крива на фигурата, целата е совршена4. Предлог за перење : рачно миење во ладна вода, суво. Погоден за повеќето прилики, како што се плажа, крајбрежје, базен, топла пролет, летна забава и јога5. Ве молиме проверете ги деталите за големината на сликата пред да ја купите. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете разлика од 1-2 см, ви благодарам информации за производот : Пол : Женска Сезона : Летна Пригода : дневно, базен, морски материјал : Најлон, Спандекс Должина : редовен стил : секси, модерен пакетот вклучува : 1 комплет swimwear Size Bust Waist Hip S72-82cm/28.35-32.28"68-72cm/26.77-28.35"88-92cm/34.65-36.22"M76-86cm/29.92-33.86"72-76cm/28.35-29.92"92-96cm/36.22-37.80"L80-90cm/31.50-35.43"76-80cm/29.92-31.50"96-100cm/37.80-39.37"XL84-94cm/33.07-37.01"80-84cm/31.50-33.07"100-104cm/39.37-40.94"XXL88-98cm/34.65-38.58"84-88cm/33.07-34.65"104-108cm/40.94-42.52"XXXL92-102cm/36.22-40.16"88-92cm/34.65-36.22"108-112cm/42.52-44.09"XXXXL96-106cm/37.80-41.73"92-96cm/36.22-37.80"112-116cm/44.09-45.67"XXXXXL100-110cm/39.37-43.31"96-100cm/37.80-39.37"116-120cm/45.67-47.24" нема лош мирис што може да се најде, и направен од мек и удобен, нема да ве чеша, не грижете се. Препорачано Миење Раце, закачете се да се исуши во сенка, користете кеси за перење ако користите машина за перење. растеглив и брзо сув.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ