• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кетиј-чн Жени Блејзер Дами Aut Јакна Палто Тенок Фит Канцеларија Блејзер Костум Армија Зелена, 3XL

Кетиј-чн Жени Блејзер Дами Aut Јакна Палто Тенок Фит Канцеларија Блејзер Костум Армија Зелена, 3XL

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Женски Блејзер Дами Есенски Јакна Палто Тенок Фит Канцеларија Блејзер Костуми Сезона : Спринф И Aut. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Јака : V Вратот. Дебелина : Стандардни Блејзери. Пакетот вклучува : 1x Женска јакна. Големина шема : . Големина : Л Големина НА САД : 6-8 Велика Британија Големина : 8-10 Големина НА ЕУ : 36-38 Биста : 104см/40,94" Рамо : 42см/16,54" Ракав : 58см/22,83" Должина : 74см/29,13"Големина : XL Големина НА САД : 8-10 Велика Британија Големина : 10-12 Големина НА ЕУ : 38-40 Биста : 108см/42,52" рамо : 43СМ/16.93" ракав : 59см/23.23" должина : 75см/29.53"големина : ххл големина на сад : 10-12 велика британија големина : 12-14 големина на еу : 40-42 биста : 112см/44.09" Рамо : 44см/17.32" ракав : 60см/23.62" должина : 76см/29.92"големина : xxxl сад големина : 12-14 Велика Британија Големина : 14-16 еу големина : 42-44 биста : 116cm/45.67" рамо : 45cm/17.72" ракав : 61cm/24.02" должина : 77cm/30.31"ГОЛЕМИНА : xxxxl САД ГОЛЕМИНА : 14-16 Велика Британија Големина : 16-18 еу големина : 44-46 биста : 120см/47.24" рамо : 46см/18.11" ракав : 62см/24.41" должина : 78см/30.71" мека и лесна растеглива ткаенина ја прави дише и удобна. Основни и елегантни, задолжителни гардероби, совршени за секојдневните најважни работи. Отворете го предното затворање без Копче. Погоден за цела година. Одлично за секојдневна, свечена, деловна облека и други специјални настани. Без разлика дали станува збор за секојдневен или професионален изглед, овој блејзер од костум дефинитивно ве прави зачудувачки. Вовед во перење : се препорачува миење Раце. Избегнувајте користење белило и миење со топла вода. Закачете се да се исуши. Забелешка : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Ако вашата големина е помеѓу 102 големини, предлагам да изберете една големина поголема, благодарам.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ