• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лангвик Еднобоен Ракав Едно Копче Ревер Долг Блејзер Палто

Лангвик Еднобоен Ракав Едно Копче Ревер Долг Блејзер Палто

 
DEN 719.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Материјал : . Полиестер И Спандекс. Мека ткаенина. Оваа долга блејзер јакни доаѓа . со целосна постава. Мека И Удобна За Носење. Функција : . Основни ревер јака преголеми блејзери за жени, дизајн со едно предно копче,. цврста боја, два функционални џебови, совршено носејќи некоја потреба или заковајќи шик изглед. Прилики : . Практичен директен деловен секојдневен блејзер, погоден и за секојдневна и за свечена облека. Оваа женска јакна од костум може да биде поврзана со кошула, пумпи и слаби панталони, . Меката и растеглива ткаенина го прави дише и удобно. Одлично за секојдневна, свечена, деловна облека и други специјални настани. Натпревар : . Овој секојдневен блејзер за жени совршено ги прегрнува градите и половината. Одлично со вашите омилени слаби фармерки хеланки или чизми, и така натаму Цврста Боја. 3/4 Ракави. Жени Блејзер.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ