• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Entyinea Женски Блејзер Мода Секојдневен Отворен Преден Кардиган Работна Канцеларија Со Долги Ракави Блејзери Со Копчиња Јакни ОДГОВАРААТ НА 5XL

Entyinea Женски Блејзер Мода Секојдневен Отворен Преден Кардиган Работна Канцеларија Со Долги Ракави Блејзери Со Копчиња Јакни

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Entyinea Женски Блејзер Мода Секојдневен Отворен Преден Кардиган Работа Со Долги Ракави Блејзери Со Копчиња Јакни Одговараат на Вино 5 XLMaterial : Полиестер. Пол : Жени. Тип На Шема : Цврст. Должина на ракавот : Долго. Главна Боја : Сликата Покажува. Сезона : umn, Зима, Пролет. Стил : Мода,Секојдневен. Прилика : Дневно, Излегување, Одмор итн. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 Х Табела Со Големина на Палто : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 99см/38.98" Рамо : 37см/14.57" Ракав : 56см/22.05" Должина : 67см/26.38"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 104см/40.94" Рамо : 38см/14.96" Ракав : 57см/22.44" ДОЛЖИНА : 68СМ/26.77"големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 109см/42.91" рамо : 39см/15.35" ракав : 58см/22.83" ДОЛЖИНА : 69СМ/27.17"големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 114см/44.88" рамо : 40см/15.75" ракав : 59см/23.23" должина : 70см/27.56"големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 119см/46.85" РАМО : 41СМ/16.14" Ракав : 60см/23.62" Должина : 71см/27.95"Големина : Хххл сад : 14 велика британија : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 124СМ/48.82" рамо : 42см/16.54" ракав : 61см/24.02" должина : 72см/28.35"големина : ххххл Сад : 16 Велика БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 129см/50.79" рамо : 43см/16.93" ракав : 62см/24.41" ДОЛЖИНА : 73 CM/28.74"големина : xxxxl сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 биста : 134cm/52.76" рамо : 44cm/17.32" ракав : 63 CM/24.80" должина : 74cm/29.13" овој деловен секојдневен Блејзер доаѓа со засечен стил на ревер и затворање со Едно Копче. Јакната има и долги ракави и поместени раменици што ви дава поформален и добро структуриран изглед. Елегантниот капут има некои функционални детали како што е шлиц за грб што ви овозможува слободно движење и два странични џебови кои се одлични за чување на вашите мали скапоцености. Висококвалитетна ткаенина, удобна кожа.Благ и неиритирачки. Тоа е исто така добар избор за вашите семејства и пријатели подароци.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ