• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кошула Графичка Маица Жени Смешни Симпатична Какао Врвот Филм Гледајќи Екипажот Краток Ракав Маица Маица Блуза

Кошула Графичка Маица Жени Смешни Симпатична Какао Врвот Филм Гледајќи Екипажот Краток Ракав Маица Маица Блуза

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Пол : Жени. Додавајќи Го Во Вашата Модна Гардероба И Уживајќи Со Пријателите И Семејството. Женските Маици Пакуваат Долги Туники Хеланки Големина Мали Врвови Жените Паѓаат Копче До Широк Ракав Врвови Жени. Туника За Хеланки Јога Кратки Женски Кошули Против Вратот Помлади Маици Кошула Лабава Фитинг Долги Ракави Кошула. Прилики : Без Разлика Дали Сте Во Канцеларија, Пазарувате Или Излегувате, Тоа Е Добар Избор. Стил : Мода, Каузалонг Ракав За Жени Памучна Кошула На Жени Пакет Маици Женски Обична Кошула Долга Маица табела со Големина : . Тип На Шема : Печатење.28" ДОЛЖИНА : 67 CM/26. Давање На Секој Што Го Сакаш И Тие Ќе Бидат Среќни и . Активна Кошула Со Долги Ракави Мажи Женска Лабава Фит Блуза Лабава Долга Ракав V Вратови За Жени Свилени Женски Блузи.Сезона : Цела Пролет Лето Aut.17"големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 114см/44. Рачно И Машинско Перење, Немојте . Карактеристики на производот : Графичка Маица, Женска Маичка Со Кратки Ракави, Смешни Кошули Со Печатени Букви за Жени, Дама, Девојки. Должина На Облека : Конвенционална.09" ДОЛЖИНА : 65 CM/25.72" Ракав : 18см/7.38"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 еу : 40 биста : 108cm/42.80"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.11" ракав : 18. Само Сакам Да Пијам Топло Кафе И Да Гледам Божиќни Филмови, И Вие, Толку Среќно Чувство, Исто Така Одличен Подарок За Вашата Мајка, Учителка, Тетка, Пријатели Или Вашето Семејство.52" рамо : 47см/18. Семејна Фотографија Блузи Женски Женски Кошули Обична Туника Врвни Женски Летни Мулти Кошули За Женска Женска Маица. Костум За : Овие Смешни Кошули За Жени, Лесни За Со Вашите Омилени Фармерки, Хулахопки, Шорцеви, Во Целина, Платнени Чевли, Висока Пета Или Чизми За Да Добиете Стилски Изглед, Погоден За Fall, Зима Или Пролет. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Материјал : Полиестер.48" должина : 69см/27.89" Должина : 63см/24.94" рамо : 46cm/18.80" Рамо : 44см/17.90" ракав : 20см/7.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ