• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Обичен Ракав Маица Fall Мода Цветни Печатење Екипажот Блуза Блузи Лесни Редовно Се Вклопуваат Туника Кошули

Женски Обичен Ракав Маица Fall Мода Цветни Печатење Екипажот Блуза Блузи Лесни Редовно Се Вклопуваат Туника Кошули

 
DEN 281.44

Количина на стоки
Достапно на барање

Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Модни Жени Печатени Маици Со Средна должина 3/4 Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвовикарактеристики : Карактеристики : Обични Врвови,долг Ракав ,Кардиган,Печатени Врвови,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза. Сезона : Type/Пролет/Зима Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Печатачка Јака : Кружен Декстил : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови Материјал : жени 2023 летен трендовски Полиестер За Блуза, материјалот дише, Лесен И Пријателски За Кожата. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не!. Карактеристика : шармантните врвови прават да изгледате поелегантно и поубаво,да изгледате повеќе женствено.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ