• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мелроза Авенија ФАУ ФАУ кожен блок-потпетици на потпетици на пети за пета

Мелроза Авенија ФАУ ФАУ кожен блок-потпетици на потпетици на пети за пета

 
DEN 639.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие елегантни чизми за пети од Мелроус Аве се рачно изработени од луксузна веганска кожа и имаат поголема вратило и внатрешен патент за софистициран изглед. Пернизираните табани и удобната блок-потпетица ги прават овие вистински чевли од ден на ноќ. 2,5 ”блок пета. Внатрешно затворање на поштенски патенти. Зашилен пети. Удобни табани. Веган и без суровост. 100% полиестер. Место чисто. Увезени. Faux кожа посочени со пети за жени од Мелроус Авенија.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ