• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мелроза Авенија вегетански велур велур v gore блок -потпетици bootie

Мелроза Авенија вегетански велур велур v gore блок -потпетици bootie

 
DEN 783.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Едноставно bootie-ful. Од работа до викенд, овие чизми во Челси од Мелроус Аве се суптилен јазол на запад со зашилена пети и удобна блок -потпетица за рангиран изглед. Истегнете ги панелите со близнаци за здолниште овозможуваат лесен стил на лизгање и движење, брзо правејќи ги овие нови омилени секојдневни чизми. 2-1/2 ”блок пета. Стилот на лизгање. Близнаци на страните. Зашилен пети. Перничена влошка за цел ден удобност. 100% веган и без суровост. Рачно изработено горно; Рачно изработена надворешна плоча. Избришете чиста. Увезени. Fausенски кожни чизми од Мелроус.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ