• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски fau suede slouch високи чизми на глуждот

Женски fau suede slouch високи чизми на глуждот

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Засилете го вашиот стил во разноврсни чизми за глуждот од Brinley Co. Овие чизми имаат faux suede uppers кои се искачуваат на глуждовите и истакнете ги деталите за слабината на вампирите. Контрастните потпетици од жито од дрво од дрво го завршуваат изгледот. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина. Brinley Co. Womens Faux Suede Slouch Slouch High Heel Foolse Foots : Висина : глужд. Стил : Повлечете. Материјал : Фаукс велур. Облик на пети : круг. Висина/тип на пета : 2.2 "Краток кубански. Платформа Висина : 0,28" Платформа. Висина на вратилото : 5.2 ". Обем : 10". Ширина : Средна. Поставена : целосно поставена во 100-процентна ткаенина. Единствен материјал : изработен од човекот. Подножје : малку постепено. Материјал на горниот/надворешната страна : мерењата на велур/човекот-мадал се приближни и се земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ