• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Патување Колекција Жени Рили Круг Пети Блок Пета Глуждот Чизми

Патување Колекција Жени Рили Круг Пети Блок Пета Глуждот Чизми

 
DEN 1055.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Висина на вратило : 5 1/2 инчи. Во Колекцијата Патување, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавно ноќно излегување со девојките. Стил На Пети : Круг. Висина на петицата : 1 1/2-инчен. Висина на платформата : 1-инчен. Горен Материјал : Веганска Кожа. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Ширина На Чевли : Средна. Надворешен материјал : вештачки. Тип На Пета : Блок Пета . Поставата : Ткаенина. Висина на платформата : 1-инчен. Надворешен материјал : вештачки. Висина на вратило : 5 1/2 инчи. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Дебелиот ѓон со газење ја додава вистинската количина на зафат, а влошката од пена за удобност од 4 мм tru нуди поддршка со секој чекор. Тип на затворање : повлекување. Врвен Обем : 10 инчи. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Висина на петицата : 1 1/2-инчен. Стил На Пети : Круг. Врвен Обем : 10 инчи. Горен Материјал : Веганска Кожа. Поставата : Ткаенина. Стил На Пети : Круг. Тип на затворање : повлекување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ