• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Без граници на подножјето на јуниорите од подножјето

Без граници на подножјето на јуниорите од подножјето

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Потет со пресврт-без граници со подножје фустан од худи е спортски и стилски со контрастни цевки на страните и полите за акцентирана форма. Супер-меката ткаенина од крпа од тери, ве одржува удобно цел ден за совршен преоден фустан. Само додадете ги омилените патики за да завршите секојдневен изглед. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Bodycon. Должина : мини силуета; Горе должината на коленото. Затворање : стил на пуловер; четвртина поштенски фронт. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : прикачен аспиратор со влечење; Контраст цевки; кошула полите; Супер-мека ткаенина. Поштенски фустан со подножје за јуниори од без граници.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ