• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кошули За Жени Против Вратот Три Четвртини Ракав Елегантен Обичен Гипур Чипка Лабава Кошула

Кошули За Жени Против Вратот Три Четвртини Ракав Елегантен Обичен Гипур Чипка Лабава Кошула

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : С Биста : 98см/38,58" Рамо : 39см/15,35" Ракав : 44см/17,32" Должина : 67см/26,38" Големина : М Биста : 102см/40,16" Рамо : 40см/15,75" Ракав : 45см/17,72" Должина : 68см/26,77" Големина : Л Биста : 106см/41.73" рамо : 41см/16.14" ракав : 46см/18.11" должина : 69см/27.17" големина : xl Биста : 110см/43.31" рамо : 42см/16.54" ракав : 47см/18.50" должина : 70см/27.56" големина : xxl биста : 114см/44.88" рамо : 43см/16.93" ракав : 48см/18.90" должина : 71см/27.95" корисно за пролет,лето,Aut,Улична облека и секојдневно носење,исто така може да носи дома или Излегување, дневно /канцеларија/датира/ноќен Клуб/ ноќница / работа, бизнис,танц,забава, одмор на плажа. Одлично за забава, Секојдневно, Плажа. Внимателен избор на материјали за нега на кожата на клиентот. Нашите производи се достапни во различни модели или бои. Машина за перење за дополнителен мир на умот. Ги цениме вашите повратни информации, се надеваме дека ќе ни ги дадете вашите повратни информации за вашето искуство.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ