• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дуксери За Жени Жени Обични Лабави Лабави Тркалезни Вратот Капка Рамо Долг Ракав Божиќ Црна XL

Дуксери За Жени Жени Обични Лабави Лабави Тркалезни Вратот Капка Рамо Долг Ракав Божиќ Црна XL

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Жените Повик Лабава Лабава Круг Вратот Капка Рамо Долг Ракав Божиќ. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестер Бои : Црна Големина : Должина На Ракавот : Долги Ракави : Тркалезно Деколте : Печатена Дебелина : Тинстил : Слободно Време, Лабава Сезона : Пролет/Fall/Зима Пригода : вклучен Дневен/Секојдневен/Пакет На Плажа : 1 Дуксери / Дуксери . Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. ●Дуксери За Дозвола За Жени : Есенски Тимови За Жени; Лабави Дуксери За Пуловер ; Обични Врвови За Туника ; Дуксери за Пуловер за Слободно време. ●Женски Дуксери тип : дуксери за жени; дуксери за жени плус големина; пуловер дуксери за жени; лесни дуксери за жени. ●Женски Дуксери 2023 Материјал : Полиестер, ткаенината е мека, удобна и растеглива. Овие жени паѓаат врвови 2023 секојдневно, може да се мијат со машина и брзо се сушат, се допира ладно, што е погодно за Облекување Во Пролет /Fall/Зима. ●Дуксери за Жени : есенски дуксери за жени ; женски дуксери; дуксери за жени плус големина. ● Женски Дуксер Q : Кружен Дуксер Со Печатено Деколте, Дуксери со Долги Ракави за Жени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ