• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Предна прошетка Дами Широки Дуксери За Новогодишна Елка Со Долги Ракави Лабаво Вклопување Пуловер Елен Печатење Есенски Врвови Со Качулка Стил О 2ХЛ

Предна прошетка Дами Широки Дуксери За Новогодишна Елка Со Долги Ракави Лабаво Вклопување Пуловер Елен Печатење Есенски Врвови

 
DEN 272.96

Количина на стоки
Достапно на барање

Женскиот Пуловер Со Дуксери Изработен од Еластична и Мека Лесна Ткаенина, Е Удобен Дуксер Што Прави Да се Чувствувате Добро за Кожата. Женските дуксери со качулка со долги ракави дизајнирани со секојдневен стил, лесни за носење со хеланки, слаби фармерки или џогери за пријатен трендовски изглед.Содржина на пакетот : 1 х Женски Божиќен Дуксер (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Модни Божиќни дуксери за Пуловер/секојдневна облека за жени/дуксери со џеб/врвови за влечење. Дружете се во удобност и стил,есенските облеки погодни за секојдневниот живот, домот,работата,состанокот,клубот,дружењето,трчањето и повеќе прилики. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Слатки есенски зимски дуксери за жени кои имаат Божиќен принт, пуловер, качулка, прилагодлива врвка за влечење, со симпатичен џеб од кенгур напред. Женскиот Пуловер За Божиќни дуксери изработен од еластична и мека лесна ткаенина,е врвен дуксер што прави да се чувствувате добро за кожата. Повод-Погоден За Секојдневно, Трчање, Забава, Работа, Џогер, Состанок, Училиште, Спорт, Одмор или Секојдневно Секојдневно Носење, Тоа е Одлична Идеја За Подарок За Божиќ, За Празници. Дизајн-Секојдневни Дуксери, Отпечаток Од Елен, Отпечаток Од Снегулка, Божиќни Дуксери Со Долги Ракави, Пуловер Со Божиќна Качулка, Опуштено Вклопување, Прилагодлива Врвка За Влечење, Џеб Од Кенгур. Овие Обични Врвови Одат Совршено За Пролет, Aut и Зима. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ