• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Елегантни Женски Дуксери Лабава Дуксерка Со Долги Ракави Пуловери Врвни Преголеми Дуксери Дуксери За Тинејџерки

Елегантни Женски Дуксери Лабава Дуксерка Со Долги Ракави Пуловери Врвни Преголеми Дуксери Дуксери За Тинејџерки

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Дуксери За Жени Збор Графички Дуксери За Жени Гроздобер Дуксер Трендовски Дуксери Каваи Препи Fall Дуксери За Жени Збор Графички Дуксери За Жени Гроздобер Дуксер Трендовски Дуксери Каваи Препи Облека Со Долги Ракави Врвови На Дуксери. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 320гр. големина На Пакетот : 25х20х5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) ● Совпаѓање● : Овие Модни Дуксери лесно се комбинираат со секојдневни панталони, фармерки, џогери.Претераното вклопување што се чувствува екстра пространо, ниту премногу кратко ниту предолго, совршено со шорцеви, патики, секојдневни чевли за создавање мода и убав изглед во пролет, fall и зима. Можете исто така да одговарате на се што ви се допаѓа внатре,како резервоарот, врвовите на културите, елекот итн. ®Прилика : Модните есенски зимски дуксери и дуксери лесно се комбинираат со слаби хеланки,фармерки,панталони,чизми за едноставен и модерен изглед.Погоден за Секојдневен, секојдневен живот,работа,канцеларија,забава,датум,патување,дом,одмор,шопинг,улица,забава, отворено или клуб. €Карактеристики : Дуксери И Дуксери,долги ракави,лабави,секојдневни,преголеми,стил на пуловер,Супер Меки, Удобни и Блиску до Вашата Кожа. Содржина На Пакетот : 1 Х Женски Врвови. Метод на перење : Машинско Перење или Миење Раце . Совети за големина - - - ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во описот на производот или сликите и пронајдете го најдоброто вклопување;Пол : Женски.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ