• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
4 јули блузи за Женски Женски Еднобоен Елек Со Кратки Ракави V Вратот

4 јули блузи за Женски Женски Еднобоен Елек Со Кратки Ракави V Вратот

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Женски елек Со цврста Боја Со кратки ракави V-вратот. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 150гр. големина На Пакетот : 20х15х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Биста : 87-90см/34,25-35,43" Должина : 62,5 см/24,61"Големина : М Биста : 92-95см/36,22-37,40" Должина : 63,7 см/25,08"Големина : Л Биста : 97-100см/38,19-39,37" Должина : 64,9 см/25,55"Големина : xl биста : 102-105cm/40.16-41.34" должина : 66.1 cm/26.02"Големина : Xxl биста : 107-110cm/42.13-43.31" должина : 67.3 cm/26.50" можете да ги носите овие секојдневни врвови и блузи на работа, канцеларија, училиште во текот на есента, зимата, пролетта и летото. Овие Облечени Блузи Лесно Може Да Се Совпаднат Со Панталони, Хеланки, Шорцеви И Тексас Фармерки. Активни Култура Назад Кошула Жените Бенд Блузи Жени. : вашето Задоволство Е Наш Успех,Ќе се Чувствувате Добро За Нашата Пост - Услуга!Дајте Ни Шанса, дајте Ви Поголема Веројатност! 3x Кошули За Жени Лабава Врвот 2x Чипка Врвот. Врвовите Се Елегантни И Можете Да Ги Носите Со Фармерки, Каприс, Здолништа, Шорцеви, Слаби Хеланки, Панталони И Палта Во Пролет, Fall Или Зима. Оваа Блуза Против Вратот Е Ласкава За Сите Типови На Тело. Плус Големина Топ Жените Сите Чипка Врвот Мускулите Врвови За Жени. ГОЛЕМИНА : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL. Многу Фустани Со Еднобојни И Цветни Принтови Се Достапни За Избор. На Вашиот Ние Ќе Се Ажурира Нова Боја Секоја Недела. Опремени Пижами Врвот Гардероба Жени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ