• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Атинеток Кандиган За Жени Со Цврста Јака Лесни Отворени Кардигани Женски Модерен Патент Со Качулка Со Долги Ракави Со Качулка

Атинеток Кандиган За Жени Со Цврста Јака Лесни Отворени Кардигани Женски Модерен Патент Со Качулка Со Долги Ракави Со Качулка

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

77" € ® удобен И Мек Материјал+ : Мала тежина, еластична, супер симпатична и многу ласкава! Лесната нес од тоа го прави совршен за пролет или fall !.Машина за перење, миење раце ладно, суво рамно во сенка. Quodigan Џемпер За жени 2023 совршено се вклопува за канцеларија, дом, училиште, патување, скара, плажа, летни ноќи, fall, зима, пролет, кампување, забава, семејно време, Фестивал и празник, Божиќ, денот на мајката, Ноќта на Вештерките, роденден, подароци, Бадник, Велигден, фотографии итн. Quzzy MATCH : овој кандиган одлично ќе се спари со вашите омилени високи потпетици или сандали, хеланки,etc.72 "Должина : 68см/26. Не избелувајте. : Голема Биста : 134см/52.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ