• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Атлетски дела женски атлетизми меки панталони со џогер

Атлетски дела женски атлетизми меки панталони со џогер

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Атлетските работи меки панталони со џогер изгледаат добро како што се чувствува и ќе ве одржуваат удобно и пријатно низ тие студени месеци. Совршено за опуштање дома или одење на трчање во удобност. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26.3", биста : 33 "колкови : 36.2". Моделот носи големина S. приближно. In Seam : 28,5 ". XS (0/2), S (4/6), M (8/10), L (12/14), XL (16/18), XXL (20), XXXL (22). Заштитена нога. Повлечете еластична половината со влечење. Две странични џебови. Рбебни манжетни за половината и глуждот. Најдобро за : Водење на работи, лежење и носење на патувања. Пар со : резервоари, дуксери, џемпери и омилени патики. Добро за вас и Планетата! Оваа ставка содржи полиестер направен од рециклирана пластика . 73% рециклиран полиестер/22% модал/5% спандекс. Машината што може да се пее. Увезен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ