• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бомото Дами Широки Скокач Врвови Пресечени Трикотажа Плетени Џемпери Работат Секојдневен Зимски Топол Пуловер

Бомото Дами Широки Скокач Врвови Пресечени Трикотажа Плетени Џемпери Работат Секојдневен Зимски Топол Пуловер

 
DEN 460.32

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Зимски Топол Џемпер, Буци Плетени Џемпери, Секојдневен Лабав Скокач Со Пуловер Тип На Шема : Еднобојна, Буцкаста Боја : Каки, Розова, Црвена, Виолетова, Сива, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Полиестер, 35% Памучно Деколте : Половина должина на Грло : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut, Fall, Зимски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Повод : Погоден За Секојдневен, Дневен, Одмор, Кампување, На Отворено, Скијање, Канцеларија итн.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ