• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Фармерки со прави Нозе За Жени Искинати Полите Фармерки Со Низок Струк За Жени

Фармерки со прави Нозе За Жени Искинати Полите Фармерки Со Низок Струк За Жени

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Меките лесни и дишечки ткаенини можат да го намалат чувството на воздржаностпроизвод Фармерки Со Права Нога За Жени Искинати Фармерки Со Низок Струк За Жени.Големина : С Половината : 78см/30,71" Колк : 90см/35,43" Должина : 79см/31,10" Големина : М Половината : 82см/32,28" Колк : 95см/37,40" Должина : 79см/31,10" Големина : Л Половината : 86см/33,86" Колк : 100см/39,37" Должина : 80см/31. фармерки за жени/фармерки за жени трендовски/фармерки за жени висок струк/фармерки за жени истегнување/фармерки за жени 2023/фармерки за жени искинати/фармерки за жени фармерки со висок струк/сини фармерки за контрола на стомакот. Лабавото вклопување околу колковите и бутовите обезбедува простор за движење, додека директното сечење на ногата создава рационализирана силуета што и ласка на вашата фигура. Овие фармерки со права нога се за денови надвор од должност и . Растегливите фармерки се вклопуваат како ракавица, фармерките со чизми ја истакнуваат вашата форма.31" должина : 82cm/32. Карактеристика : оваа женска чизма сече фармерки со дизајн со среден пораст.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ