• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Вклучување на алатката за алатка за жени од Jordордаче

Вклучување на алатката за алатка за жени од Jordордаче

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Добијте го изгледот на Jordордаче, совршен баланс на стил, квалитет и вклопување. Направено со нашата квалитетна ткаенина од мешавина од памук што го прави Jeanан траен, удобен и секако модерен! Висок пораст. Џебови на лепенка. Детали за зачувување. Мека луксузна ткаенина. Поширока лента за половината. Премиум ткаенина за квалитет.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ