• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Фармерки на Софија од женскиот погерски врв на Софија Вергара со полите на Пеплам

Фармерки на Софија од женскиот погерски врв на Софија Вергара со полите на Пеплам

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Кога вообичаените едноставно нема да сторат, посегнете се на пожелниот врв на Софија Вергара и подгответе се да се борат. Овој крива-лизгачки бистиер го зафаќа вашиот сончев ден на следното ниво со најсјајно деколте со душичка и малку разгорена пилум полите. Спарете го со фармерки со високи половини и сандали со потпетици и ќе бидете подготвени ноќни. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Cuando no Quieres Conformarte con lo de siempre, Busca la blusa con corpiño de sofia vergara y prepárate para deslumbrar. Esta blusa con corpiño que se ajusta a tus curvas lleva tu estilo veraniego a otro nivel, con un atrevido actote corazón y un dobladilo estilo peplo ligerament acampanado. Combínala con unos фармерки de tiro alto y sandalias con tacón, y estarás lista para tus noches de diverción. Ексклузивен en. Материјал : 96% полиестер/4% спандекс/96% полиестер; 4% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина m/la modelo mide 5’9” y viste una talla mediana „m“. ФИТ : Опремена со разгорена пом/тале Абдедо Кон Рудо Акампанадо. Деколте : душо/ескоте Коразин. Затворање : Стил на пуловер/Естило Пуливер. Ракави : без ракави со ленти за рафли/манга за грев; Тирантес Кон Волантес. Ocketsебови : Ниту/грев болило. Карактеристики : Ткаенината е двојно зголемена; 21 ”долг; Сместена грб за обложување за вклопување во престој; peplum hem/doble tela; 21 ”де Ларго; Parte Posterior del Corpiño Fruncida para fijar el Talle; Добладило Естило Пепло. Bustier Top со peplum полите за жени од фармерки на Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве прават да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ