• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ultimationенски крај на женските подигања 31 Имоти фармерки

Ultimationенски крај на женските подигања 31 Имоти фармерки

 
DEN 719.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Ultimationенскиот Bootcut на жените 31 "Inseam фармерки од A3 Облека е најдобриот Jeanан за ажурирање Fit. Има дизајн од 5 џеб со 2 функционални џебови за грб совршени за одржување на вашиот телефон. Совршен спарен со клинови и вашиот омилен врв. Крајните жени мора да имаат Boot Cut Jean2 Pocket Design31 "Inseam61%памук, 19%Rayon, 1%Spandexsize 2-18.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ