• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Летни Фустани За Жени Секојдневен Халтер Без Ракави Мини Печатење Фустан За Сонце На Плажа

Летни Фустани За Жени Секојдневен Халтер Без Ракави Мини Печатење Фустан За Сонце На Плажа

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно на барање

31" ГОЛЕМИНА : XL САД : 10 Велика британија : 14 еу : 40 биста : 114cm/44.10"совет : ако не ја разбирате табелата со големини, ве молиме внимателно прочитајте ја оваа реченица (големината xl генерално е погодна за 120 ФУНТИ, Секоја ГОЛЕМИНА Е Околу 11 килограми Разлика). Вовед во перење : рачно перење или ниска температура за перење во машина и закачете за да го исчистите сувиот фустан. И она што те движи, не трогнува.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ