• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Вавсуф Градници За Жени Плус Големина Удобност Целосна Поддршка Дишење Тенки Црвени Градници Големина Л

Вавсуф Градници За Жени Плус Големина Удобност Целосна Поддршка Дишење Тенки Црвени Градници Големина Л

 
DEN 252.32

Количина на стоки
Достапно на барање

Предности на производот : мека памучна постава до вишок потење, внимавајте лесно да носите во текот на денот.Проширената странична лента ќе ја скрие пазувите и ќе се одржува блиску.Посветуваме големо внимание на женската убавина одвнатре кон надвор, се надеваме дека нашата уникатна долна облека за дизајн им помага на жените да бидат самоуверени и прекрасни. производи на нашата продавница во форма на "бренд име + клучен збор" (на пример : Брановидни Градници За Жени).


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ